BRIXÍ.INFO Profesionální alternativní služby, esoterika. Profesionální alternativní služby srdcem BRIXÍ.INFO
Gradient image Radim Brixí for BRIXI.NET

Masáže

Komplexní nabídka masáží

Masáž - úvod

Masáž je jedinečná ozdravná metoda, vhodná pro všechny věkové kategorie, která pomáhá při léčení velkého počtu nemocí, i tam kde západní medicína nemá účinné řešení.

Zpomaluje vznik příznaků stárnutí, např. tvorbu vrásek, zhoršování stavu kůže a podkoží. Přispívá tedy k lepšímu vzhledu člověka.

Pravidelné masáže posílí funkci mnoha tělesných soustav tak, abychom zůstali zdraví, krásní a odpočatí. Vedou k zachování fyzické i duševní svěžesti...

Přijďte si prožít pravou masáž s přírodními oleji za zvuku příjemné relaxační hudby, která vás oprostí od všedních starostí a navodí pocit uvolnění.

Před první masáží
 • Je to příjemné a rozhodně nemusíte mít strach, že odejdete např. s modřinami.
 • Při masáži se zakrývá každá nemasírovaná část těla, budete se cítit pohodlně a příjemně. Alespoň hodinu před masáží nejezte.
 • Před masáží je ideální se doma osprchovat teplou vodou - své tělo tak prokrvíte, uvolníte a dokonale tak připravíte na masáž - masážní prostředky se lépe vstřebají a i Vy budete mít po skončení masáže pocit větší svěžesti.
 • Vhodné je odložit prstýnky, hodinky, řetízky, případně sepnout dlouhé vlasy.
 • Jste-li alergičtí nebo přecitlivělí na některé látky, je nutné mi to ještě před masáží sdělit.
Kdy není vhodná masáž?

Nenechávejte se masírovat, pokud máte chřipku nebo horečku či nějaké jiné vážné zdravotní potíže, záněty kloubů a svalů, křečové žíly (kromě manuální lymfodrenáže) kožní vyrážky, plísně, nádory, vředy. Masáž není vhodná ani při vážných srdečních onemocněních.

Co je nejlepší udělat po masáži?

Po masáži pijte hodně vody, aby ledviny lépe vyloučily uvolněné toxiny, které se při masáži vyloučily z uvolněných a prokrvených svalů. Po masáži se vyhněte, alespoň do druhého dne konzumaci alkoholu. Doma si udělejte bylinkový čaj, zabalte se do deky a třeba u pěkné hudby zapomeňte na starosti a odpočívejte. Spánek po masáži je ideální.

Pokud možno, po masáži se nesprchujte. Používám masážní prostředky, které bezprostřední koupel ihned po masáži nevyžadují. A pokud nemáte po masáži nepříjemný pocit z mastné kůže, je dobré nechat na sebe energii z masáže i olej působit co nejdéle. Zvýší se tím požadovaný účinek masáže a kůží tak přijmete výživné látky z masážního oleje.


Klavírní improvizace pro Vaše záda

Pojďtě se uložit a ponořit se do ticha svého nitra za zvuku klavírní improvizace vytvořené přímo pro Vás, ve Vašem čase a pro Vaše záda. Jakmile se rozezní klavír, s údivem začnete tát a zaťaté svaly pustí své sevření a vířící myšlenky po chvíli ustanou.

Klavírní improvizaci zajišťuje skvělý muzikant a dokonalý klavírní mistr Radim Brixí. Můžtete si býti jisti, že hudbu, kterou slyší Vaše záda, nikdo jiný neuslyší. Skládá se jen a jen pro Vás a za zvuků tónů Vaše záda dostanou dotek, po kterým touží.

Masérka:

Kateřina Brixí, DiS.

Živá hudba:

Ing. Radim Brixí

Cena:
 • Masáž s živou hudbou na míru 1 hodina: 800 Kč

Masáž zvukem tibetských mís

Jak poprvé uslyšíte vibrace tónů……ucítíte jak prostupují celým tělem, jako byste splynuli. Mísy malé, menší i ty menší vydávají uklidňující tóny a navozují v duši bezpečí, harmonizují celé tělo a dají vydechnout mysli, která je jinak nucena být neustále ve střehu. Vibrace proniknou do míst, kam by ani ruce, prsty se nikdy nedostali a navozují tak léčení se spoluprácí klienta.

Masérka:

Kateřina Brixí, DiS.

Cena:
 • Masáž zvukem tibetských mís 1 hodina: 590 Kč

Aroma holistická masáž

Jde o příjemnou relaxaci. Dochází k uvolnění, regeneraci a to nejen díky dotekům, ale i kombinací éterických olejů, které podporují samoléčebné procesy organismu. K masáži se využívají 100% oleje lisované za studena a kvalitní éterické oleje.

Masérka:

Kateřina Brixí, DiS.

Cena:
 • Masáž 1 hodina: 590 Kč

Intuitivní masáž s kombinací míčků a olejů a reflexní masáže nohou

Jde o uvolnění těla za pomocí pěnových míčků, které mají působnost tam, kam neproniknou prsty a ruce a úvodní masáže nohou, které zrcadlí reflexní plošky celého těla. Na závěr je provedená masáž dané oblasti kvalitními oleji.

Masérka:

Kateřina Brixí, DiS.

Cena:
 • Masáž 1 hodina: 400 Kč

Celková masáž

Tato masáž trvá zpravidla 90 minut a přispěje k celkovému uvolnění celého těla. Budete se cítit uvolnění a odpočinutí. Masáž je složena z doteků na dolních a horních končetinách, zádech, šíje a obličeje).

Masérka:

Kateřina Brixí, DiS.

Cena:
 • Masáž 90 minut: 800 Kč

Masáž s využitím tělových či ušních svící

Tato masáž, která na samém úvodu využívá sílu svíček (ať již tělových či ušních), uvolňuje celý organismus, pomáhá rozpouštět záněty, pomáhá pročistit a nastartovat lymfatický systém.

(v ceně jsou 2 svíce tělové nebo ušní, další svíce à 50,- Kč)

Masérka:

Kateřina Brixí, DiS.

Cena:
 • Masáž 45 minut: 350 Kč

Masáž obličeje a indická masáž hlavy

Trápí Vás migrény, stres a napětí v hlavě……ideální je indická masáž hlavy, která vychází z východních technik a shiatsu a napomáhá propustit napětí, přetlak a je obohacená o masáž obličeje, která je účinná v boji proti stárnutí.

Masérka:

Kateřina Brixí, DiS.

Cena:
 • Masáž 30-40 minut: 350 Kč

Klasická masáž zad a šíje

Uvolnění ztuhlých svalů zad a šíje

Masérka:

Kateřina Brixí, DiS.

Cena:
 • Masáž 30-40 minut: 250 Kč

Ke každé masáži je zdarma konzultace (cca 30 minut)……kde probereme to, s čím přicházíte, co očekáváte….koukneme se na to jak Vám je a co si můžete odnést….součástí je i malé občerstvení (bylinkový čaj, voda či káva).

Objednávky:
 • Telefonicky: 731 831 788
 • E-mail: b r i x i . k a t e r i n a @ s e z n a m . c z
 • Facebook: masáže Kateřina Brixí
 • Osobně v místě masáže
Místa konání masáží:
 • Masáže probíhají v pondělí RC Rybička, Na Chodovci 54, 141 00 Praha 4 - Spořilov, v době od 16.00hod. do 21.00hod. dle objednání.
 • Ostatní dny také na adrese Hornocholupická 30, Praha 4 - Modřany.
Dárkové poukazy

Využijte jedinečné příležitosti a předplaťte si 10 masáží s 30%slevou - akce platí jen do 31.10.2014.

Masáž v terénu - na pracovišti, na seminářích, pracovních a relaxačních pobytech

Nabídka masáží v terénu:

1. Regenerace organismu v průběhu práce nebo po pracovní době, určeno pro více kolegů

 • masáž každé osoby trvá cca 30 minut, ale možné i déle, je zaměřena na oblast krční páteře, trapézového svalu, ramen, mezi lopatkami
 • provádí se v sedě na židli , pomůže tak ulevit nejvíce namáhaným partiím při práci u počítače nebo i jiné
 • po domluvě lze namasírovat i jiné části těla, například pokud někdo stojí celý den na nohou, je přínosné masírovat dolní končetiny
 • masáž se provádí přes oblečení bez použití oleje
 • po masáži budete výkonnější

2. Masáž na pracovních a relaxačních pobytech

Masáže provádím i v rámci nejrůznějších akcí firemních a i soukromých v Praze i po celé ČR.
Mám vlastní automobil, vše potřebné na masáže si přivezu.
Ideální využití: firemní školení, teambuildingové akce, semináře, školy, výuka, akce maminek s dětmi, dovolená.


3. Netradiční dárek pro Vaše kolegy nebo pro šéfa

 • masáž trvá cca 30 minut, je zaměřena na oblast krční páteře, trapézového svalu, ramen, mezi lopatkami
 • provádí se v sedě na židli , pomůže tak ulevit nejvíce namáhaným partiím při práci u počítače nebo i jiné
 • masáž se provádí přes oblečení bez použití oleje

Masérka:

Kateřina Brixí, DiS.

Cena:
 • po dohodě

Dárkové poukázky

Dárkovou poukázku můžete zakoupit na libovolný druh masáže, zpravidla se na obsahu masáže domlouvám s obdarovaným přímo na místě až přijde poukázku využít. Ten kdo poukázku kupuje (dárce) si zvolí částku, a od toho se odvíjí délka masáže.

Telefon na objednávky a informace je 731 831 788 (nezvedám -li Vám telefon, věnuji se klientovi. Ozvu se Vám co nejdříve), email: brixi.katerina@seznam.cz

Zpět na domovskou stránku